pierwsze recenzje skarpet dwupalczastych – Tabi

W ostatnim czasie ruszyliśmy ze sprzedażą całkiem nowego produktu jakim są skarpety dwupalczaste Tabi. Dzięki tym skarpetom można w dalszym ciągu biegać w sandałach mimo niskich temperatur. Jak widać pasjonaci sandałów biegowych od razu wyposażyli się w w/w skarpety 🙂 Oto pierwsze wrażenia i recenzje:

Wojtek:

„Skarpeta ok, zimą żona nie będzie mnie już opieprzać, to najważniejsze. A tak serio materiały spoko, oddycha to całkiem nieźle. Dziś było dość ciepło, chyba nawet za ciepło na skarpetę (jestem zimnolubny) a po powrocie do domu przyjemnie i sucho. Szwy w odpowiednich miejscach,, nic nie czuję irytującego podczas biegu. Jedyne o czym pomyślałem w ramach ewentualnych testowych ulepszeń to inny materiał na paluchy. W nie było mi ewidentnie chłodniej ale to naturalne no i temat wymagałby jeszcze weryfikacji zimową porą. Także tiptop:) dzięki i pozdrawiam serdecznie”

Mirek:

„Paluchy jednak trochę zmarły. Ale oceniam to tak , że im mniej mokrego tym lepiej. Byle sucho i będzie dobrze jak w rękawiczkach. Tego się spodziewałem i mam pełne zadowolenie. Ciekawy jestem tych minusowych temperatur. W temperaturze ok 6 st po kompletnym przemoczeniu ich , gdzieś po 6km wpadłem w nich do jeziora. Woda szybko zeszła, stopa się trzymała bez poślizgów. Paluchy mi zmarły. Zobaczymy jak będzie podczas mrozu i sucho. Takie spostrzeżenia po pierwszym użyciu. Sezon na sandały trwa 🙂

Andrzej:

„Skarpety przyszły i jak na pierwszy rzut oka są świetnie zrobione […]  Ciepłe, dobra przyczepność do stóp. Biegając po twardym podłożu miałem wrażenie biegu w terenie. I tak trzymać!

Maciek:

„Właśnie dzisiaj miałem przyjemność sprawdzić nowe skarpety w zimowych i ciężkich warunkach. Miałem nadzieję znaleźc jakieś mankamenty ale na tę chwilę musze pogratulować pomysłu i świetnego wykonania.Wielkie dzięki za przedłużenie sezonu!!!”