Monk Sandals Team

Monk Sandals Team
.
To grupa znajomych, których łączy podobne podejście do życia. Dzięki wspólnej pasji jaką jest bieganie naturalne postanowiliśmy założyć drużynę. Monk Sandals Team to nie tylko biegi górskie czy uliczne, to przede wszystkim przełamywanie utartych w świadomości schematów i pokonywanie własnych granic. Swoim działaniem pokazujemy, że można żyć i trenować inaczej, dając tym samym pewien bodziec do przekazywania pozytywnej energii.

Jeśli chcesz poznać nas lepiej to serdecznie zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/monksandalsteam 
Można tam znaleźć aktualności związane ze startami, treningami oraz realizowanymi projektami. Oprócz tego wrzucamy również różnego rodzaju zajawki, związane z tematami bardziej życiowymi aniżeli biegowymi.

Na obecną chwilę nasza drużyna składa się z trzech osób: Alek, James oraz Darek. Łączy nas nie tylko wspólna pasja, ale również podejście do życia, dzięki temu każdy z nas wnosi coś wyjątkowego i wartościowego do teamu. Jeśli chciałbyś nas lepiej poznać to zapraszamy na nasze profile społecznościowe oraz do nagrań zrealizowanych przez Black Hat Ultra.

Alek: https://www.instagram.com/monksandals/

James: https://www.instagram.com/sandalista_skandalista/

Dariusz: fb:/dwaimiona

Alek:

 

James:

 

Darek: