Nowe rozwiązanie

Właśnie jesteśmy na etapie testowania nowego rozwiązania. Słuchając waszych uwag i opinii postanowiliśmy wymyślić alternatywne rozwiązanie dla taśmy między palcami. Mieliśmy świadomość o tym, że taśma jest dość gruba (tym samym niezawodna) i może sprawiać dyskomfort. Dlatego właśnie podjęliśmy działania i oto nowy patent!

1_low

Dwa sznureczki, które naprawdę robią robotę! Praktycznie rzecz biorąc nie czuć ich między palcami. Oprócz tego zmienił się również kąt prowadzenia paska między palcami. Dzięki temu, że sznureczki wychodzą ze spodu podeszwy zmienia się kąt prowadzenia, dzięki czemu lepiej ustawia się wszystko na stopie. Na tą chwilę pozostaje patent ze słupkami bocznymi, choć planujemy zrobić alternatywną wersję, w której paski będą przechodzić bezpośrednio przez podeszwę.

3_low

Nowe rozwiązanie znalazło już śmiałków do testowania i Monki w nowej wersji wyruszyły niedawno do Azji na miesięczną podróż. Czekamy z niecierpliwością na relację użytkowników. Kolejna para z nowym rozwiązaniem wędruje tym razem na wschód Polski. Tutaj również czekamy na pierwsze wrażenia.

Poniżej dodatkowe zdjęcia nowego rozwiązania. Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu.

4_low

5_low