Nadchodzą zmiany

Powoli zbliża się trzecia rocznica sandałów Monk Sandals. W związku z tym czas na małe zmiany. Nabraliśmy trochę doświadczenia, przeanalizowaliśmy wasze potrzeby i stwierdziliśmy, że czas na nowości . W ostatnim okresie dość mocno testowaliśmy nowe rozwiązania i nowe podeszwy. Po wielu próbach i opiniach naszych testerów udało się dopracować szczegóły.

Ze względu na uniwersalność sandałów stwierdziliśmy, że czas otworzyć się na inne grupy użytkowników niż biegacze. Mowa tutaj o podróżnikach. Dlatego w najbliższym czasie na stronie sklepowej pojawi się podział sandałów na dwie grupy:  Chodzenie i  Bieganie. Zarówno w jednej jak i drugiej grupie dostępne będą trzy modele. Oprócz tego pojawi się produkt o nazwie „Custom”, który da możliwość indywidualnego wyboru sandałów. Mowa tutaj o wyborze modelu, podeszwy, kolorze podeszwy, kolorze pasków czy wyściółce skórzanej. W zależności od konfiguracji będzie różna cena.

Oprócz tego od wiosny sandały będą dostępne w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. Będziecie tam mogli dopasować do siebie swój wymarzony model i jeżeli przypasują wam kolory pasków to od ręki je zakupić.

Mamy nadzieję, że wyżej wymienione zmiany ułatwią wam wybór sandałów i dadzą jeszcze więcej radości z ich użytkowania.

Szczegóły już wkrótce!

 

Pozdrawiamy

Monk Sandals